Wtryskownia

Wtryskownia wyposażona jest w nowoczesne sterowane numerycznie wtryskarki o sile zamknięcia od 80 do 420 kN i gramaturze wtrysku do 1100 gram. Wśród nich mamy najnowsze maszyny ENGEL Arburg Demag Battenfeld

Nasza wtryskownia to nie tylko maszyny, to innowacyjne podejście do produkcji.   Zaawansowane wtryskarki wyposażone w  roboty zapewniają niezrównaną jakość, szybkość i ekonomię produkcji.

Mamy duże doświadczenie w produkcji   sprzętu medycznego, opakowań zabawek części  konstrukcyjnych elementów motoryzacyjnych  oraz w  innych branżach technicznych.Jeśli jesteś na rynku superclone Replica Rolex , Super Clone Rolex to miejsce, do którego warto się udać! Największa kolekcja podróbek zegarków Rolex w Internecie!

Zaufaj nam Jesteśmy partnerem posiadającym bogate doświadczenie, nowoczesny park maszynowy. Mamy  doskonale wyszkolony zespół z prawie 50 letnią tradycją terminowo realizujący zamówienia w najtrudniejszych projektach.

Synergia projektowania Narzędziowni i Wtryskowni pozwoli Ci cieszyć się indywidualnym podejściem do klienta. Wraz z nami, zapomnisz o technicznych kłopotach. Skupisz się wyłącznie na korzyściach: wyjątkowej jakości i terminowych dostawach, które spełniają Twoje oczekiwania.

 

ZAMÓW WYCENĘ

Nasza specjalizacja to:

1
Produkcja skomplikowanych
wyrobów wymagających
klientów
2
Eksploatacja trudnych
wymagających form wtryskowych
o nietypowej budowie
łącznie z insertami metalowymi
3
Wdrażanie nietypowych
technologii przetwórstwa
tworzyw sztucznych
4
Produkcja wyrobów
z wszystkich dostępnych
tworzyw
5
Współpraca ze specjalistami
przetwórstwa chemicznego
6
Zaawansowane i efektywne
procesy montażowe
powrót