Z. P. Alexander
Piotr Pundzis
ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno

Dyrektor Narzędziowni
Janusz Zaremski

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jeżeli potrzebujecie Państwo bezpośredniej konsultacji, chętnie odpowiemy na pytanie dotyczące konkretnych tematów. Prosimy o kontakt.

Odwiedź naszych partnerów,shoes – liderzy modnego obuwia!


  * pola obowiązkowe

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Piotra Pundzis, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis", ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

  Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe przetwarzane będą doraźnie w celu udzielenia informacji, o które zostanie poproszony administrator – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Pełne informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są tutaj.

  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, przez Piotra Pundzis, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis", zgodnie z art. 172 ust. z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Piotra Pundzis, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis", zgodnie z art. 10 ust. 2 z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.  powrót